Професійний розвиток

Без сумніву, люди є запорукою успішного майбутнього компанії. Наприкінці 2012 року KRKA Group складалась з 9461 співробітників.

Знання, досвід та мотивація співробітників мають надзвичайне значення для розвитку КРКА, отже ми ретельно плануємо набір нових членів команди, введення їх в курс справи, а також їх особисте професійне удосконалення. Ми також працюємо задля створення робочого середовища, в якому б були поєднані вимоги до праці та результати із задоволенням від роботи та хорошими відносинами між співробітниками.

Ми відстежуємо індивідуальне удосконалення на всіх етапах роботи в компанії та намагаємося знайти найкраще в усіх та в кожному співробітникові. Для кожного співробітника важливо знати свої сильні сторони та можливості, які допоможуть йому на шляху до успіху. Наші досвідчені тренери, які займаються виявленням потенціалу та його розвитком у співробітників, відіграють у цьому важливу роль.

У КРКА ми завжди поглиблюємо наші знання. Наші співробітники беруть участь у широкому колі освітніх заходів та тренінгів. Частина з них проводиться відділом з навчання персоналу із використанням передових знань групи KRKA, інша - залученими зовнішніми провайдерами освітніх послуг. Це зберігає та покращує рівень професіоналізму в усіх областях, що допомагає нам іти в ногу з розвитком фармацевтики в усьому світі.

Ми прагнемо бути успішним, ефективними та творчими, отже ми заохочуємо співробітників до розробки власних корисних пропозицій та покращень. Ми пишаємося й радіємо успіху кожного члена нашої великої команди.