Просування лікарських засобів

Представник з медичних питань

Представник з медичних питань

Професія «медичний представник» з'явилася на Заході в 40 рр.. минулого століття під час бурхливого розвитку світової фармацевтики. З цього часу візит консультанта фармкомпанії є найефективнішим інструментом просування рецептурних препаратів, а кількість таких фахівців у всьому світі зросла в кілька сотень разів. Як і кількість бажаючих стати медичним представником. У світі вже протягом кількох десятиліть робота в активних фармацевтичних продажах є популярною і престижною. Про представників цієї професії знято фільми, написано безліч книг, в тому числі і бестселерів. Діяльність цікава, динамічна, важлива, високооплачувана тощо.

 Робота представником з медичних питань компанії КРКА  - це відмінна можливість для професійної самореалізації. Ефективні та надійні препарати, чудова система навчання та професійного розвитку, атмосфера лідерства дозволить кожному досягти успіху та набути професійної компетентності.

Основна мета представника з медичних питань - це збільшення кількості призначень рекомендацій препаратів компанії. Представники діляться на два напрямки: рецептурний та безрецептурний.

 Фахівці рецептурних ліній більшу частину свого робочого часу приділяють візитам до лікарів різних категорій, для інформування про ті можливості, які дають препарати КРКА в лікуванні пацієнтів. Лікарі чекають поглиблених даних про особливості використання лікарських засобів, тому представники компанії володіють всебічними знаннями про препарати. Для більш глибокого ознайомлення медичної громадськості з продуктами компанія організовує\бере участь у науково-практичних конференціях, присвячених актуальним питанням лікування різних захворювань із залученням авторитетних учених. Представники з медичних питань беруть участь в організації та проведенні таких заходів.

 Робота фахівців безрецептурного напрямку в основному проходить в аптеках. Цілі: збільшення рівня знань фармацевтів-першостольників про препарати компанії, мерчандайзинг.

Для успішної роботи в якості представника з медичних питань важливі такі компетенції, як:

Спрямованість на кінцевий результат - вміння підпорядкувати свої зусилля досягненню конкретного результату. Орієнтований на результат співробітник виконує намічені бізнес-плани, бере на себе відповідальність за свою роботу, постійно шукає оптимальні шляхи досягнення мети, швидко адаптує свою діяльність до змін.

Розвиток знань і навичок - здатність і готовність засвоювати великі обсяги інформації про продукти. Представник, орієнтований на розвиток знань і навичок, володіє відповідними даними про продукцію компанії. Володіє відмінними навичками продажу і вміло веде переговори. Активно працює над виконанням індивідуального плану розвитку професійних навичок.

Орієнтація на клієнта - вміння розвивати довгострокові відносини з діловими партнерами. Орієнтований на партнера співробітник із розумінням ставиться до потреб клієнтів, постійно шукає найбільш ефективні підходи до них, виконує обіцянки і дотримується домовленостей.

Власна ефективність - здатність і готовність до ефективного планування робочого часу, а також до роботи у команді.

Компанія КРКА розглядає кандидатів на посаду медичного представника з вищою або середньою спеціальною освітою. Відсутність фармацевтичної або медичної освіти не є перешкодою, адже наша система навчання спрямована на всебічну підготовку співробітника. Тобі знадобляться: високі здібності до навчання та здатність швидко запам'ятовувати й оперувати великими обсягами інформації.

Якщо ти вмієш переконувати, тобі подобається спілкуватись з цікавими людьми і ти хочеш, аби твої робочі досягнення були гідно винагородженні, то кар'єра медичного представника - це найкращий твій вибір.

КРКА - це сприятливе середовище для твого професійного розвитку