Навчання

Фахівець із навчання персоналу

Діяльність фахівця із навчання персоналу спрямована на професійний розвиток співробітників, підвищення рівня знань, удосконалення робочих вмінь та навичок. Для досягнення цих цілей фахівець із навчання персоналу організовує та проводить ввідні групові семінари для нових представників з медичних питань, а також - індивідуальне навчання з ними; готує та проводить коучинг для менеджерів з метою розвитку їхніх навичок продажу, коучинг та презентації; бере участь у підготовці маркетингової стратегії, матеріалів та розвитку представників з медичних питань.

Високий професійний рівень співробітників – це один з пріоритетів діяльності КRKA, тому в штаті у компанії є власні фахівці з навчання персоналу. Вони чудово розуміють потреби в навчанні саме членів команди КRKA, виходячи з поставлених ділових цілей та особливостей корпоративної культури.

Бізнес-тренери Компанії і самі знаходяться в процесі постійного вдосконалення, відвідують різноманітні освітні заходи та беруть участь в програмах обміну досвідом серед співробітників КRKA з різних країн.

Фахівці з розвитку персоналу компанії КРКА – це досвідчені професіонали з багаторічним досвідом успішної роботи у галузі просування лікарських засобів. Вони допомагають кожному співробітнику Компанії стати успішним та висококваліфікованим, шануючи свою справу.

КРКА - це сприятливе середовище для твого професійного розвитку.