Менеджмент

Начальник підрозділу із просування лікарських засобів

Основними цілями роботи начальника підрозділу із просування лікарських засобів (district manager) є: організація маркетингової, рекламної діяльності та діяльності по роботі з ключовими клієнтами у своєму регіоні, з метою досягнення запланованих результатів при оптимальному рівні витрат і максимально можливої економічної ефективності; створення найбільш високої репутації підприємства; досягнення узгодженості між стратегією підприємства та цілями шляхом планування, організації та контролю роботи представників з медичних питань та менеджерів з регіонального розвитку у даному регіоні.

Роль менеджера важко переоцінити. Організація роботи команди на закріпленій території, реалізація стратегії Компанії, налагодження та підтримка довготривалих стосунків з діловими партнерами в регіоні, участь в організації науково-просвітницьких заходів, - все це є зоною відповідальності начальника підрозділу.

Він бере безпосередню участь у пошуку та відборі нових членів команди, багато часу приділяє їх розвиткові та професійному вдосконаленню. Саме до нього, як до найдосвідченішого, більш професійного та компетентного, звертаються за порадою та допомогою зі складними робочими моментами представники з медичних питань.

Тому до дистрикт-менеджерів Компанія завжди висуває високі вимоги і приділяє багато уваги їхньому професійному розвиткові, вдосконаленню лідерських якостей, знанню маркетингу та стратегії КРКА.

Усі начальники підрозділів  є професіоналами із багаторічним стажем успішної роботи у галузі просування лікарських засобів,  досвідченими керівниками та закоханими у спільну справу членами команди КRKA.

КРКА - це сприятливе середовище для твого професійного розвитку.