Маркетинг

Фахівець з розвитку препаратів

Фахівець з розвитку препаратів

Цілями роботи фахівця з розвитку препаратів є забезпечення медичною та фармацевтичною інформацією, маркетинговими матеріалами та лекціями; проведення аналізу ринку, моніторинг просування препаратів КРКА та препаратів конкурентів; висування пропозицій з маркетингової стратегії.

Для цього фахівець з розвитку препаратів постійно слідкує за новими клінічними даними про призначення довірених продуктів, бере участь в підготовці та реалізації маркетингових планів запуску і просування довірених препаратів, розробляє щорічні плани рекламних кампаній; організовує та бере участь у конгресах і симпозіумах, координує роботу представників з медичних питань по довірених препаратах тощо.

  Фахівцю з розвитку препаратів знадобляться сильні аналітичні здібності, здатність до засвоєння великих об’ємів інформації, наполегливість, а також креативність та жага до постійного вдосконалення. Плюс володіння англійською мовою та знання основ маркетингу.

Компанія КРКА при проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади фахівця з розвитку препаратів, у першу чергу, розглядає кандидатів серед співробітників Компанії. Так, на сьогодні, більшість працюючих фахівців з розвитку препаратів починали свій шлях в Компанії, як медичні представники. Підставами для участі в конкурсі є довготривалі показники ефективності співробітника, рівень його практичних знань препаратів Компанії та актуальних тенденцій ринку, здатність налагоджувати та підтримувати партнерські відносини з провідними фахівцями медичної галузі. Також приймаються до уваги самостійні дії для власного розвитку: вивчення англійської мови, здобуття маркетингових знань, наявність раціональних пропозицій щодо вдосконалення просування препаратів тощо.

КРКА приділяє багато уваги професійному вдосконаленню власних співробітників. Для фахівця з розвитку препаратів – це означає можливість участі в регулярних освітніх та розвиваючих заходах, у тому числі й за кордоном, відвідування українських та міжнародних конгресів і симпозіумів, участь в обміні передовим досвідом з іноземними колегами тощо.

КРКА - це сприятливе середовище для твого професійного розвитку