Чому ми обираємо КРКА

1. Ти принесеш користь людям, які живуть поруч з тобою

 Артеріальна гіпертензія, інфаркт міокарда, виразка шлунка, пневмонії - цей список можна продовжувати довго. Для лікування цих хвороб КРКА виробляє ліки. Приєднавшись до команди КРКА, ти будеш причетний до поліпшення якості життя багатьох людей, а можливо, врятуєш чиєсь життя.

2. Ти гідний поваги

За довгі роки роботи в Україні (а раніше у СРСР) компанія КРКА заслужила репутацію надійного і добросовісного виробника широкого спектру якісних і доступних ліків. Серед медичного співтовариства і пацієнтів КРКА асоціюється з незмінно високою якістю та доступністю препаратів. Співробітники КРКА користуються повагою лікарів і фармацевтів за високий професійний рівень.

3. Ти будеш частиною медичної спільноти

Ти будеш зустрічатися з безліччю цікавих і розумних людей, брати активну участь у науково-освітницьких заходах, присвячених медичній тематиці. Ти будеш у курсі актуальних медичних тенденцій і подій у твоєму регіоні.

4. Твій успіх - наша необхідність

Твій внесок важливий для нас. Сотні людей працювали над створенням, виробництвом, реєстрацією препаратів; були витрачені людські та матеріальні ресурси - від тебе залежить, чи отримають ліки люди, які їх потребують.

5. Це буде захоплююче

Динамічна робота наповнена спілкуванням із цікавими людьми, регулярне виведення сучасних препаратів на ринок, великі проекти, нові вершини.

6. КРКА - відмінна компанія для твого кар'єрного росту 

Ми - одна з найбільших компаній у Східній Європі з розвиненою організаційною структурою і широким переліком різнопланових посад. Ти зможеш розвиватися за напрямками: маркетинг, просування лікарських засобів, навчання,  менеджмент. Для цього потрібно багато вчитися і працювати.

7. Твій розвиток гарантовано

Відмінна система навчання із використанням передового міжнародного досвіду, масштабні завдання, висока конкуренція на ринку, європейські технології маркетингу, прагнення до досконалості, як частина корпоративної культури, - ідеальні передумови для того, щоб стати кращим у професії.

8. Робота в КРКА – твоє впевнене майбутнє

Бездоганне дотримання норм трудового права, стабільне положення на ринку, системність у роботі. Ми знаємо, що буде завтра.

9. Працювати в просуванні лікарських засобів - це вигідно

Середня заробітня плата по галузі значно вище, ніж у цілому по країні. Своїм співробітникам компанія пропонує різні види матеріальної винагороди, заохочувальні подорожі за кордон, спеціальні мотиваційні програми для кращих працівників тощо.

10. Ти будеш частиною великої і дружньої команди професіоналів

У нашому великому колективі однодумців ти завжди знайдеш підтримку і допомогу колег.

11. Чудова організація праці

Системність в роботі, стабільні відносини з партнерами, ефективний маркетинг, своєчасна реєстрація препаратів, організоване робоче середовище (автомобіль, ноутбук, мобільний телефон), досвідчені керівники - це наш стиль ведення бізнесу.