Програма


 Шановний пацієнте!

Пропонуємо Вам приєднатися до Програми «Захистіть судини – збережіть серце», яка розроблена з метою збільшення доступності до терапії якісними препаратами і покликана зробити профілактику та лікування серцево-судинних захворювань більш ефективними.

Як відомо, серцево-судинні захворювання несуть найбільшу загрозу здоров’ю населення, тому їх попередження і лікування є першочерговими задачами сучасної медицини. На сьогоднішній день існують ефективні лікарські препарати, здатні не лише покращити перебіг захворювання, але й попередити серйозні серцево-судинні ускладнення, такі як інфаркт міокарда чи інсульт. Однак,  для досягнення кращого клінічного ефекту ці   препарати необхідно приймати тривалий час, так як тривалість і регулярність прийому препаратів є запорукою ефективного лікування. Перерва в прийомі препаратів чи припинення терапії може призвести до зниження ефективності лікування і, як наслідок, пацієнт не отримає бажаної користі.

Однією з причин припинення лікування може стати його висока вартість. Для того, щоб вартість препаратів не стала на заваді Вашому здоров’ю, ми пропонуємо Вам стати учасником Програми «Захистіть судини – збережіть серце», яка допоможе Вам зробити лікування більш доступним завдяки додатковій знижці при купівлі препаратів.

Якщо лікар призначив Вам лікування гіполіпідемічним препаратом на основі діючої речовини аторвастатину, або бета-блокатором на основі діючої речовини карведилолу, що включені до Програми «Захистіть судини – збережіть серце», Ви маєте можливість придбати іх зі знижкою від 25% до 35%, скориставшись карткою Медікард в аптеках, що беруть участь у Програмі. Для цього Вам потрібно звернутися в одну з аптек-учасників Програми та пред’явити картку на знижку при купівлі лікарського засобу, що включений до Програми.

Інформацію щодо аптек, які беруть участь у Програмі, а також актуальну інформацію щодо Програми «Захистіть судини – збережіть серце»  можна дізнатися за телефоном гарячої лінії:

 

0-800-210-252

(дзвінки безкоштовні з усіх стаціонарних телефонів України щоденно з 9:00 до 19:00, крім святкових днів)

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

1. Мета програми «Захистіть судини – збережіть серце» (далі – Програма) – зробити лікування лікарськими засобами, що включені до Програми, більш доступним для пацієнтів. Участь в Програмі безкоштовна.

2. Використовуючи картку програми «Захистіть судини – збережіть серце», яка додається до цих Умов участі в програмі (далі – Картка), Ви погоджуєтесь з умовами участі в Програмі, а також підтверджуєте, що лікарський засіб, що включений до Програми, призначений Вам лікарем.

3. Право на участь в Програмі має будь-який пацієнт, який відповідає критеріям Програми:

• пацієнту призначений лікарський засіб, що включений до Програми;

• призначення лікарського засобу, що включений до Програми, підтверджено рецептом лікаря.

4. Картка для участі в Програмі є безкоштовною й не підлягає передачі чи продажу третім особам. Ця Картка є дисконтною та дає можливість отримання знижки тільки на ті лікарські засоби, що включені в Програму. Вона може бути використана лише в аптеках, які беруть участь в Програмі. З актуальним списком аптек-партнерів Програми можна ознайомитись на сайті чи за телефоном гарячої лінії, що вказані в пункті 10 цих Умов участі в Програмі.

5.Пацієнт не може мати більше однієї Картки щодо Програми.

6. На придбання лікарського препарату на основі діючої речовини аторвастатину, що включений до Програми, на картку встановлено обмеження не більше 2-х упаковок по 30 таблеток на місяць. Зазвичай, однієї упаковки №30 достатньо на місяць лікування. Але пацієнт також може скористатися упаковкою по 90 таблеток, яка забезпечує лікування на 3 місяці. Обмеження на придбання препарату в упаковках №90 становить не більше 1-ї упаковки на місяць. Якщо пацієнт не скористався карткою впродовж місяця, залишок упаковок не переходить на наступний місяць. Знижка на цей лікарський засіб становить 25% на упаковки по 30 таблеток та 35% на упаковки по 90 таблеток від вартості препарату в аптеці.

7. На придбання лікарського препарату на основі діючої речовини карведілолу, що включений до Програми, на картку встановлено обмеження не більше 2-х упаковок по 28 таблеток на місяць. Якщо пацієнт не скористався карткою впродовж місяця, залишок упаковок не переходить на наступний місяць. Знижка на цей лікарський засіб становить 35%.

8. На придбання лікарського препарату на основі діючої речовини валсартану, що включений до Програми, на картку встановлено обмеження не більше 1-ї упаковки по 84 таблетки на місяць. Якщо пацієнт не скористався карткою впродовж місяця, залишок упаковок не переходить на наступний місяць. Знижка на цей лікарський засіб становить 25% на упаковки по 84 таблетки.

9. Організатор Програми Медікард залишає за собою право на зміну відсотку знижки та місячних лімітів на лікарські засоби, що включені в Програму.

10. Програма діє на постійній основі до 31 грудня 2021 року. Компанія Медікард може як скоротити, так і подовжити строк проведення Програми.

У разі виникнення питань щодо Програми, а також для отримання актуальної  інформації  Ви  можете  скористатись  телефоном  гарячої  лінії:

0-800-210-252

(дзвінки безкоштовні  з усіх стаціонарних телефонів України щоденно з 9:00 до 19:00, крім святкових днів)

Ця інформація для осіб, яким лікарем було призначено лікарський засіб, що включений до Програми. Перед застосуванням, будь ласка, ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу та неухильно дотримуйтесь рекомендацій Вашого лікаря.

Програма «Захистіть судини – збережіть серце» реалізується ТОВ «Медікард» за підтримки ТОВ «КРКА УКРАЇНА»