Ринки

Ринки

Продукти КРКА присутні на ринках по всьому світу. Частиною нашої бізнес-стратегії є встановлення збалансованих продажів у п’яти різних регіонах: Словенія, Центральна Європа, Південно-Східна Європа, Східна Європа, Західна Європа та зовнішні ринки.

Наші препарати продаються більш, ніж у 70 країнах світу. Наші традиційні ринки простяглися від Владивостоку до Лісабону. Ми є провідною компанією-виробником генеричних лікарських засобів у Словенії.

Ключовим ринком КРКА в регіоні центральної Європи є Польща, за нею йдуть Республіка Чехія, Угорщина та Литва. Ключовим ринком в регіоні Східної Європи є Російська Федерація. До інших важливих ринків цього регіону належать Україна, Казахстан, Узбекістан, Грузія та Азербайджан. Найбільшими ринками в регіоні Південно-Східної Європи є Хорватія, Румунія та Болгарія. Постійно збільшується значення регіону Західної Європи та зовнішних ринків, зокрема ринку Німеччини, Великобританії, Скандинавсьвких країн та Італії. Також продукти КРКА представлені в Африці, на Аравійському півострові та в країнах Східної Азії.

 

Продажі КРКА Групи за регіонами у 2014 році.