Правові положення

Цей веб-сайт належить та надається компанією:

ТОВ «КРКА УКРАЇНА»
вул. Старонаводницька, 13, 
оф. 127, п/с – 42, 
01015 Київ 
Україна

Умови користування

Якщо Ви відкриваєте або переглядаєте будь-яку сторінку веб-сайту компанії «КРКА», Ви приймаєте усі обмеження та умови користування, що викладені нижче. Не користуйтеся цим веб-сайтом, якщо Ви не згодні з усіма умовами користування. Ми рекомендуємо періодично відвідувати наш веб-сайт та ознайомлюватися із діючими Умовами користування та Політикою конфіденційності, так як вони мають обов’язкову силу.

Компанія «КРКА» здійснює управління й контроль та оновлює свій веб-сайт у Київ.  

Інформація та дані, доступні на веб-сторінках компанії «КРКА», надаються виключно для інформації та не створюють підстави для юридично обов’язкових взаємозв’язків або налагодження таких взаємозв’язків, якщо прямо не передбачене інше (наприклад, випуск офіційних пропозицій, рекламних матеріалів тощо).

Інформацію про компанію «КРКА», її продукцію, послуги та ціні папери, представлені на веб-сайті компанії, не можна вважати пропозицією на продукцію, послуги або цінні папери. Інформація про продукцію та/або активні речовини, представлена на веб-сайті компанії «КРКА», є виключно інформацією загального характеру про повний асортимент продукції компанії «КРКА». Прийміть до уваги, що цю інформацію не можна вважати пропозицією, якщо прямо не передбачено інше.

Зазначення продукту та/чи активної речовини на веб-сайті компанії «КРКА» не означає, що компанія «КРКА» фактично розмістила на ринку зазначений продукт та/чи активну речовину або запропонувала його/її на ринку країни, якою цікавиться відвідувач веб-сторінки, або країни, у якій відвідувач здійснив вхід на веб-сайт. Зверніться до компанії «КРКА», її філіалів або представництв за кордоном, щоб отримати інформацію щодо ринків, на яких представлена її продукція, та пропозицій про продаж у Вашій країні продукту або активної речовини, яка Вас цікавить.

Відмова від відповідальності

Для забезпечення надання точної інформації та актуальних даних на своїх веб-сторінках компанія «КРКА» ретельно розробила свої веб-сторінки та планує і надалі діяти таким чином. Однак, компанія «КРКА» не бере на себе жодної відповідальності за точність або повноту інформації. Компанія «КРКА» також зберігає за собою право змінювати у будь-який час та будь-яким шляхом зміст цих веб-сторінок, незважаючи на причини та без попереднього повідомлення. Користувачі веб-сторінок використовують випущені дані виключно на свій ризик. Компанія «КРКА» та будь-яка інша юридична чи фізична особа, яка приймала участь у розробці та випуску цих веб-сторінок, звільняється від зобов’язань за будь-яку шкоду, що будь-яким чином може виникнути в результаті чи бути пов’язаною із доступом, використанням або неможливістю використання інформації, наданої на цих веб-сторінках, та/або за будь-які помилки чи недоліки їх змісту.

Інформація, надана на веб-сторінках компанії «КРКА», ні в якому разі не призначена для надання професійних медичних рекомендацій або вказівок для лікування будь-якої хвороби із застосуванням продукції компанії «КРКА».

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем та обов'язково ознайомтеся з інструкцією про застосування лікарського засобу перед тим, як застосовувати продукцію компанії «КРКА».

Може мати місце випадок, коли користувач веб-сторінок компанії «КРКА» відповість шляхом надсилання інформації різного характеру. У такому разі компанія «КРКА» звільняється від відповідальності. Слід пам’ятати, що така інформація не є конфіденційною та не підпадає під положення про захист авторських прав. Компанія «КРКА» зберігає за собою право вільно використовувати таку інформацію, розповсюджувати чи розкривати її будь-якій іншій стороні без обмежень та використовувати її без посилання на джерело. Компанія «КРКА» зберігає за собою право також використовувати (і не тільки) поняття, концепції, знання, досвід та методи, які є предметом такої інформації, або які можуть містити таку інформацію. Компанія «КРКА» може використовувати таку інформацію на свій розсуд з будь-якою визначеною метою.

Посилання на веб-сайти

Ці сторінки веб-сайту також містять інформацію від третіх осіб та посилання на веб-сайти третіх осіб. Якщо ми вважаємо їх такими, що підходять, ми можемо помітити їх певним чином. Компанія «КРКА» не ознайомлена із змістом сторінок веб-сайтів третіх осіб та не несе відповідальності за їх інформацію.

Права інтелектуальної власності

Уся інформація та зображення, представлені на веб-сторінках компанії «КРКА», у правових рамках, є предметом захисту авторського права та інших прав інтелектуальної власності. Документи, опубліковані на цих веб-сторінках, можуть бути відтворені виключно з некомерційною або особовою метою, та всі вищезазначені примітки стосовно захисту авторського права та інших прав інтелектуальної власності мають бути враховані. Інформацію, що міститься на цих веб-сторінках, забороняється копіювати, відображати, завантажувати, змінювати, відтворювати або будь-яким іншим чином розповсюджувати з комерційною метою без письмової згоди компанії «КРКА». Назви брендів та торгових марок, які зустрічаються на цих сторінках, є зареєстрованими торговими марками компанії «КРКА» або компанія «КРКА» має право на їх використання.

Політика конфіденційності

Дотримання чинного законодавства Відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних, компанія «КРКА» з особливою увагою захищає інформацію, отриману від користувачів свого веб-сайту та їх персональні дані. Нижче більш детально описано порядок нашого збору, зберігання, використання та розповсюдження персональних даних.

Які види персональних даних ми збираємо на нашому веб-сайті? Ви можете користуватися нашим веб-сайтом, не вводячи свої персональні дані. 

Ми збираємо персональні дані лише у випадку їх надсилання Вами під час підписки на новини, отримання доступу до змісту нашого сайту або участі в наших конкурсах. Ми також збираємо Ваші персональні дані під час заповнення Вами форми нашого Звіту про небажані явища, замовлення нашої продукції або послуг по електронній пошті або надсилання нам запиту про Ваше замовлення, а також в аналогічних ситуаціях, коли Ви вирішуєте надіслати нам свої персональні дані.

Окрім персональних даних, які Ви надсилаєте нам, ми також збираємо інформацію із куки-файлів. Така інформація може включати веб-сторінки, з яких Ви потрапили на наш веб-сайт, сайти, на які Ви потрапили з нашого веб-сайту, та час перебування Вами на нашому сайті. Ми одразу видаляємо останні три цифри з вашої IP-адреси, і таким чином ефективно запобігаємо вашій ідентифікації на основі даної інформації. Ми могли б використовувати цю інформацію для ідентифікації Вашої особи, але цим ми не займаємося.

З якою метою ми обробляємо дані, відправлені Вами через наш веб-сайт? Дані, які Ви надсилаєте нам або які ми збираємо із куки-файлів, можуть оброблятися з наступною метою: формування статистики та визначення демографічних даних та інтересів користувачів сайту, але таким чином, щоб уникнути ідентифікацію Вашої особи; діагностування проблем із нашим сервером та адміністрування нашого веб-сайту; надання Вам продукції або послуг, які Ви замовили через наш веб-сайт; або з будь-якою іншою метою, на яку Ви подали запит чи з якою Ви погодилися, якщо інше не передбачено законодавством.

Чи передаємо ми Ваші персональні дані іншим компаніям? Доступ до Ваших персональних даних отримує тільки компанія, відповідальна за веб-сайт «КРКА». «КРКА» уклала з даною компанією договір з обробки персональних даних, і ми гарантуємо дотримання нею всіх правил захисту персональних даних.

Де ми зберігаємо персональні дані, відправлені Вами через наш веб-сайт? Ваші персональні дані зберігаються на наших серверах, якими ми управляємо самостійно. Наші ділові партнери, які в певних випадках зберігають для нас персональні дані, забезпечують такий рівень захисту, який, щонайменше, є еквівалентним рівню компанії «КРКА». Ваші персональні дані не мають передаватися третім особам ні в якій формі, за виключенням компанії, відповідальної за веб-сайт «КРКА» або випадків такої вимоги від органів державної влади, відповідно до чинного законодавства України.

Професійні кола Деякі частини даного веб-сайту можуть містити інформацію, яка, згідно з чинним законодавством, може бути доступною лише для лікарів, фармацевтів та ветеринарів. Як наслідок, ми повинні збирати контактну інформацію та деякі персональні дані лікарів, фармацевтів та ветеринарів, які бажають отримати доступ до інформації професійного характеру щодо наших лікарських засобів. В такому випадку, персональні дані застосовуються для забезпечення доступності змісту нашого веб-сайту у відповідності із законодавством про лікарські засоби. Відповідальність за точність таких даних несуть виключно суб’єкти даних. Контактна інформація використовується для зв’язку з суб’єктами даних, за необхідністю. Ми не використовуємо персональні дані та контактну інформацію з будь-якою іншою метою та не передаємо її третім особам.

Діти Веб-сайт «КРКА» загалом призначений для дорослих. У разі підготовки компанією «КРКА» змісту сайту для дітей та пропонування їм своєї продукції та послуг, такі заходи мають відповідати чинному законодавству та бути належним чином дозволені батьками або особою, що несе батьківську відповідальність.

Куки-файли

Куки-файли - це невеликі файли, які зберігаються на Вашому комп’ютері, коли Ви вперше зайшли на веб-сайт. Веб-сайт, що передає куки, розпізнає їх під час вашого повторного потрапляння на сайт. Мета цієї технології полягає в удосконаленні механізму взаємодії веб-сайтів та користувачів.

Ми використовуємо сеансові (що зникають при вимкненні браузера) та постійні куки-файли (що залишаються на Вашому пристрої протягом певного часу, після того як ви покинули наш веб-сайт). Сеансові куки-файли задіяно для підрахунку кількості відвідувачів нашого сайту, в той час як постійні куки-файли застосовуються для зберігання контактної інформації для майбутніх відвідувань наших веб-сайтів (ними запам’ятовуються ваші дані для входу на сайт). Ми також використовуємо куки-файли третіх сторін, що надходять з інших веб-сайтів: це – куки-файли від сайту YouTube (вони дозволяють програвання певного відео-змісту на нашому веб-сайті), рекламні куки-файли та куки від сервісу Google Analytics, які ми використовуємо, щоб виявити як Ви пересуваєтеся нашими сайтами, який зміст Вас цікавить та скільки часу триває ваше перебування. На основі цих даних, ми можемо редагувати зміст нашого веб-сайту та пристосовувати його до потреб наших відвідувачів.

Ми обробляємо дані, зібрані куки-файлами виключно для формування статистики і визначення демографічних показників та інтересів користувачів сайту (але таким чином, щоб уникнути ідентифікацію Вашої особи), діагностування проблем із нашим сервером, адміністрування нашого веб-сайту та інформування Вас про нашу продукцію.

Більшість веб-браузерів автоматично дозволяють застосування куки-файлів. Ви можете в будь-який час відмовитися від використання куки-файлів. Якщо Ви бажаєте відмовитися від куки-файлів на своєму пристрої, Ви можете змінити налаштування свого веб-браузера. Більш детальну інформацію щодо відмови від куки-файлів надано за адресою: www.aboutcookies.org. Додаткові подробиці щодо серверу Google Analytics представлено за адресою: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Суворо необхідні файли Cookie.

 

Наш веб-сайт використовує файли Cookie для належного функціонування та покращення основних функцій. Вони забезпечують базовий досвід користувача.

 

Cookie

Ціль

Термін дії

Компанія

Припущення...

ID cесії

Сесії

Krka

Сookie

Ваші налаштування Cookie

1 рік

Krka

 

 

Аналітичні cookies.

Ці файли cookie покращують роботу користувачів і забезпечують додаткові функції, які в іншому випадку були б неможливими. Вони використовуються для запису інформації про те, як відвідувачі використовують наш веб-сайт, щоб ми могли його покращити та оновити.

            

Cookie

Ціль

Термін дії

Компанія

_ga

Використовується для розрізнення користувачів

2 роки

Google Analytics

_gat

Використовується для зниження частоти запитів

1 хвилина

Google Analytics

_gid


Використовується для розрізнення користувачів

1 день

Google Analytics 

 

Рекламні cookies

Файли cookie використовуються для адаптації реклами до кожного окремого користувача.

 

Cookie

Ціль

Термін дії

Компанія

_ym_uid

 -

2 роки

Google Ads

Uid

 -

_ym_d

 -

1 рік

Google Ads

 

 

 

 

Сookies з соціальних мереж

Соціальні мережі вимагають файлів cookie для належної роботи плагінів. Це дозволяє ділитися вмістом і спілкуватися з друзями в соціальних мережах.

Cookie

Ціль

Термін дії

Компанія

 _fa

User ID 

2 роки 

Facebook 

_tid 

UserID 

2 роки 

Twitter 

 

 

 

 

 

Зміни до Політики конфіденційності, опублікованої на сайті «КРКА»

Компанія «КРКА» зберігає за собою право змінювати свою Політику конфіденційності, опубліковану на її веб-сайті. Рекомендуємо регулярно повертатися на наш сайт та переглядати зміст даної Політики. У випадку внесення до нашої Політики конфіденційності значних змін, на нашому сайті буде розміщено повідомлення про таку зміну.

Безпека

Компанія «КРКА» використовує технічні та організаційні заходи безпеки для захисту Ваших даних від використання, втрати, знищення або доступу з боку неуповноважених на це осіб. Ми усвідомлюємо важливість заходів безпеки, які автоматично впроваджуються в усі наші системи та робочі процеси, у тому числі в систему реєстрації персональних даних. Наша робота з системами реєстрації даних включає найновіші технологічні рішення та підходи, що забезпечують максимальний захист для зберігання та обробки персональних даних (шифрування, політика доступу до даних, записи доступу до даних та ін.). Наша інфраструктура гарантує постійний захист проти всіх погроз, в тому числі проти вірусів та інших видів шкідливих кодів. Ми використовуємо системи виявлення погроз та процедури, що допомагають нам краще захистити процес надання послуг та забезпечити високий рівень безпеки.

Контакти

У разі виникнення будь-яких проблем або питань зв’яжіться з нашою компанією за електронною адресою: info.ua@krka.biz.

Постійний розвиток мережі Інтернет вимагає періодичного внесення коригувань у наші положення про конфіденційність. Ми зберігаємо за собою право вносити зміни за необхідності.

Востаннє оновлено: лютий, 2021 р.

© «КРКА, товарна здравил, д.д., Ново место»