Напрями діяльності

Основними напрямами діяльності КРКА є виробництво та продаж рецептурних препаратів, нерецептурних препаратів та продуктів ветеринарного призначення. Діяльність компанії доповнено курортними та туристичними послугами.

Напрями діяльності.

Довготривала стратегія КРКА заснована на розробці та продажу високоякісних генеричних продуктів, які вона реалізує під власними брендами, вироблених із затверджених активних інгредієнтів, із застосуванням провідних методів та найновіших технологій. КРКА забезпечує споживачів високоякісними, безпечними та ефективними лікарськими засобами з додатковими перевагами.

Рецептурні препарати складають велику частку всіх продажів. Створення лінійки продуктів ретельно розроблено у відповідності із захворюваннями, що найчастіше вражають людей сьогодні. Тому ми розробляємо продукти в чотирьох певних галузях: серцево-судинні захворювання, захворювання шлунково-кишкового травного тракту та порушення метаболізму, інфекції та захворювання центральної нервової системи.

За обсягами продажу після рецептурних препаратів йдуть безрецептурні препарати та препарати ветеринарного призначення.

Ряд нових препаратів, що продаються та представлені на ринку протягом останніх п’яти років, зробив значний внесок до обсягів продажу та його збільшення.

Продажі КРКА Групи за продуктами та регіонами у 2014 році.