Безрецептурні препарати

Препарати

 1. Гербіон® сироп ісландського моху

  Гербіон® сироп ісландського моху (Кашель, Застуда та грип)

  Cиропи Гербіон натуральні, якісні та ефективні препарати від кашлю: сироп Гербіон подорожника - для сухого, сироп Гербіон первоцвіту та Гербіон сироп Плюща - для вологого кашлю. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, як для дорослих, так і для малюків (від 1 року життя).
  www.herbion.ua
 2. Гербіон® сироп первоцвіту 150 мл

  Гербіон® сироп первоцвіту 150 мл (Кашель, Застуда та грип)

    Cиропи Гербіон натуральні, якісні та ефективні препарати від кашлю: сироп Гербіон подорожника - для сухого, сироп Гербіон первоцвіту та Гербіон сироп Плюща - для вологого кашлю. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, як для дорослих, так і дітям від 4-х років
  www.herbion.ua
 3. Гербіон® сироп плюща 150 мл

  Гербіон® сироп плюща 150 мл (Кашель, Застуда та грип)

  Cиропи Гербіон натуральні, якісні та ефективні препарати від кашлю: сироп Гербіон подорожника - для сухого, сироп Гербіон первоцвіту та Гербіон сироп Плюща - для вологого кашлю. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, як для дорослих, так і для малюків (від 1 року життя)
  www.herbion.ua
 4. Гербіон® сироп подорожника 150 мл

  Гербіон® сироп подорожника 150 мл (Кашель, Застуда та грип)

  Cиропи Гербіон натуральні, якісні та ефективні препарати від кашлю: сироп Гербіон подорожника - для сухого, сироп Гербіон первоцвіту та Гербіон сироп Плюща - для вологого кашлю. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, як для дорослих, так і дітям від 2-х років
  www.herbion.ua
 5. СептаНазал®

  СептаНазал® (Застуда та грип)

  Ринологічний препарат для місцевого застосування на слизову носа. Сприяє загоюванню та регенерації (відновленню) пошкодженої слизової оболонки носа та шкіри навколо носових ходів.
 6. СептоАква®

  СептоАква® (Застуда та грип)

  СептоАква® містить ізотонічний стерильний розчин мінеральних солей, сприяє зниженню в’язкості виділень з носової порожнини, пом’якшенню та очищенню слизової оболонки, у тому числі від інородних часток, сприяє підтриманню нормального фізіологічного стану слизової оболонки порожнини носа.
 7. Септолете® тотал №16

  Септолете® тотал №16 (Кашель, Застуда та грип, Біль у горлі)

  «Септолете® тотал №16 - це лікарський засіб для лікування інфекцій горла та ротової порожнини у дорослих і дітей старше 6 років»  Він діє на причину інфекції та усуває симптоми запалення, такі як: біль, почервоніння, набряк, подразнення в горлі і труднощі при ковтанні. Септолете® тотал це комплексне лікування болю в горлі.
  https://www.septolete.ua
 8. Септолете® Тотал спрей №30

  Септолете® Тотал спрей №30 (Кашель, Застуда та грип, Біль у горлі)

  Септолете® тотал спрей №30 – це лікарський засіб для лікування інфекцій горла та ротової порожнини у дорослих і дітей старше 6 років. Він діє на причину інфекції та усуває симптоми запалення, такі як: біль, почервоніння, набряк, подразнення в горлі і труднощі при ковтанні Септолете® тотал це комплексне лікування болю в горлі.
  https://www.septolete.ua/

Опис лікарських засобів та продуктів надано для інформаційних цілей, і він не входить до каталогу продажу.

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та обов'язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб

Інформація про побічні ефекти
Якщо Ви бажаєте повідомити про побічні ефекти, будь ласка, заповніть форму нижче.

Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я