Безрецептурні препарати

Препарати

 1. Дуовіт для жінок, №30*

  Дуовіт для жінок, №30* (Вітаміни та мінерали)

  Дуовіт - лінійка вітамінно-мінеральних комплексів, які розроблені з врахуванням індивідуальних потреб жінок у вітамінах та мінералах на основі рекомендованих добових дозувань. Дуовіт для жінок містить найважливіші вітаміни та мінерали (12 вітамінів та 5 мінеральних речовин), які потрібні для підтримки здоров'я жінки. Дуовіт для жінок - 17 причин, щоб бути здоровою.

  * Дієтична добавка, не є лікарським засобом
 2. Дуовіт для чоловіків, №30*

  Дуовіт для чоловіків, №30* (Вітаміни та мінерали)

  Дуовіт - лінійка вітамінно-мінеральних комплексів, які розроблені з врахуванням індивідуальних потреб чоловіків у вітамінах та мінералах на основі рекомендованих добових дозувань. Дуовіт для чоловіків містить найважливіші вітаміни та мінерали (12 вітамінів та 6 мінеральних речовин), які потрібні для підтримки здоров'я чоловіків. Дуовіт для чоловіків - 18 причин, щоб бути здоровим.

  * Дієтична добавка, не є лікарським засобом
 3. Септолете® тотал №16

  Септолете® тотал №16 (Кашель, Застуда та грип, Біль у горлі)

  «Септолете® тотал №16 - це лікарський засіб для лікування інфекцій горла та ротової порожнини у дорослих і дітей старше 6 років»  Він діє на причину інфекції та усуває симптоми запалення, такі як: біль, почервоніння, набряк, подразнення в горлі і труднощі при ковтанні. Септолете® тотал це комплексне лікування болю в горлі.
  https://www.septolete.ua
 4. Гербіон® сироп ісландського моху

  Гербіон® сироп ісландського моху (Кашель, Застуда та грип)

  Cиропи Гербіон натуральні, якісні та ефективні препарати від кашлю: сироп Гербіон подорожника - для сухого, сироп Гербіон первоцвіту та Гербіон сироп Плюща - для вологого кашлю. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, як для дорослих, так і для малюків (від 1 року життя).
  www.herbion.ua
 5. Гербіон® сироп плюща 150 мл

  Гербіон® сироп плюща 150 мл (Кашель, Застуда та грип)

  Cиропи Гербіон натуральні, якісні та ефективні препарати від кашлю: сироп Гербіон подорожника - для сухого, сироп Гербіон первоцвіту та Гербіон сироп Плюща - для вологого кашлю. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, як для дорослих, так і для малюків (від 1 року життя)
  www.herbion.ua
 6. Білобіл® інтенс № 20

  Білобіл® інтенс № 20 (Пам'ять та концентрація)

  Білобіл Інтенс – лікарські засоби на основі стандартизованого екстракту Гінкго Білоба, покращують мозковий кровообіг та функції мозку, активізують обмін речовин у клітинах мозку, покращують когнітивні функції.
  www.bilobil.ua
 7. Септолете® Тотал спрей №30

  Септолете® Тотал спрей №30 (Кашель, Застуда та грип, Біль у горлі)

  Септолете® тотал спрей №30 – це лікарський засіб для лікування інфекцій горла та ротової порожнини у дорослих і дітей старше 6 років. Він діє на причину інфекції та усуває симптоми запалення, такі як: біль, почервоніння, набряк, подразнення в горлі і труднощі при ковтанні Септолете® тотал це комплексне лікування болю в горлі.
  https://www.septolete.ua/
 8. Гербіон® сироп подорожника 150 мл

  Гербіон® сироп подорожника 150 мл (Кашель, Застуда та грип)

  Cиропи Гербіон натуральні, якісні та ефективні препарати від кашлю: сироп Гербіон подорожника - для сухого, сироп Гербіон первоцвіту та Гербіон сироп Плюща - для вологого кашлю. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, як для дорослих, так і дітям від 2-х років
  www.herbion.ua

Опис лікарських засобів та продуктів надано для інформаційних цілей, і він не входить до каталогу продажу.

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та обов'язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб

Інформація про побічні ефекти
Якщо Ви бажаєте повідомити про побічні ефекти, будь ласка, заповніть форму нижче.

Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я