Офіційні умови розсилки "КРКА-комунікація"

Офіційні умови розсилки

«КРКА-комунікація»

 

(Далі в тексті - «Програма»)

 

1. Організатор Програми.

1.1. Організатором Програми є ТОВ «КРКА УКРАЇНА», 01015, м. Київ, а/я 42, вул. Старонаводницька, 13, офіс 127, тел.: (044) 354 26 68, факс: (044) 354 26 67, e-mail: info.ua@krka.biz, www.krka.ua (далі в тексті - «Організатор»).

2. Учасники Програми.

2.1. Учасниками програми є фізичні особи, які виявили бажання щодо участі у ній, шляхом підписання «Анкети/Згоди на участь в розсилці «КРКА-комунікація» та на обробку персональних даних» (далі - Учасники).

3 . Суть програми:

3.1. Учасники програми за своєю згодою отримують по електронній пошті або шляхом смс:

- привітання з днем народження, державними, професійними, релігійними святами;

- інформацію про новинки компанії ТОВ «КРКА УКРАЇНА» і Акціонерного товариства «КРКА, товарна здравил, д. д., Ново место» (KRKA, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto)

- добірку новин або інформацію про компанію ТОВ «КРКА УКРАЇНА» і Акціонерного товариства «КРКА, товарна здравил, д. д., Ново место» (KRKA, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto), що представляє, на думку адміністрації, інтерес для Учасників.

3.2. Електронні адреси і номери телефонів Учасників використовуються Організатором тільки в цілях зазначених у п.3.1. цієї програми, а також для оповіщення про зміну в програмі розсилки.

3.3. Оскільки сервіс розсилки новин та іншої інформації є абсолютно безкоштовним, Організатор не приймає претензій щодо припинення розсилки або її тимчасової відсутності .

3.4. Організатор не гарантує, що листи будуть приходити на адресу Учасника вчасно/взагалі з технічних причин, що можуть виникнути в роботі Інтернет-провайдерів. Новини, інформація, привітання відправляються всім Учасникам по мірі надходження свіжих новин, інформації і т.д., без визначення конкретного числа місяця.

3.5. У будь-який час Учасник може скасувати розсилку шляхом відправлення листа на адресу Krka-ua.news@krka.biz. У тілі листа обов'язково вказати фразу «Відписатися від розсилки».

3.6. Умови Програми розміщуються на сайті www.krka.ua і можуть бути змінені Організатором, про що він повідомляє Учасників на зазначеному сайті або шляхом розсилки електронною поштою або шляхом смс повідомлення.

 

Додаткову інформацію ви можете отримати з цього документу.