Про KРКА в Україні

КРКА, д. д., Ново мєсто, Словенія є однією з провідних генеричних фармацевтичних компаній-виробників у світі. Основними напрямками діяльності компанії є розробка, виробництво і продаж рецептурних препаратів (більш ніж 81%), препаратів, що відпускаються без рецепту та препаратів для ветеринарної медицини. KРKA також пропонує ряд туристичних послуг.

24 квітня 1992 року було зареєстровано представництво компанії КРКА в Україні. А після 18 років успішної роботи на українському фармацевтичному просторі компанія стала ТОВ «КРКА Україна».

Зусилля компанії КРКА зосереджені, в першу чергу, на власній розробці високоякісних генеричних лікарських засобів з високою додатковою вартістю, що продаються як власні генерики.

Асортимент препаратів, з якими працює компанія ТОВ «КРКА УКРАЇНА», відповідає тенденції розвитку медицини, стратегії компанії, і включає препарати для лікування найбільш поширених сучасних захворювань: серцево-судинних, інфекційних, шлунково-кишечних та широкий спектр препаратів, що відпускаються без рецепту.

КРКА в Україні бере активну участь у дослідницьких і медичних заходах, а також у соціальному житті країни, і отримала безліч нагород і номінацій.

Головне правило нашої роботи в Україні для реалізації нашої Місії - Місії КРКА – Жити здоровим життям. А це можливо - шляхом сприяння високою якістю лікарських засобів і встановленням відносин з нашими партнерами, та умінням гнучко реагувати на їхні потреби та очікування.